Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız
» Türkmenistan Airlines Uçak Bileti

Türkmenistan Airlines Uçak Bileti

Türkmenistan Airlines Uçak Bileti

Bir Türk devleti olan Türkmenistan’a ülkemizden uçakla gitmeniz gerektiğince kolaydır. Türk Hava Yollarının direk uçuşları yardımıyla 3,30 saatte Türkmenistan’a çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkmen havayolları airlines da sizin amacıyla Türkmenistan’a uçak seferleri düzenlemektedir. Bu uçuşlardan faydalanabilmeniz amacıyla Türkmenistan Uçak Bileti satın almanız gerekmektedir.

Türkmenistan’da hayat ülkemize göre çok daha ucuzdur. Ortalama bir bireyin aylık gelirinin 200-250 dolar seviyesinde bulunduğunu düşünecek olursak hayatın ne kadar bulunduğunu çok rahat bir şekilde idrak etmiş olacaksınız. Ülke doğalgaz tarafından varlıklı olan bir ülke bulunduğu amacıyla hava gerektiğince temizdir. Hem de halktan doğalgaz, elektrik parası gibi ödemeler alınmamaktadır.

Türkmenistan Airlines Uçak Bileti
Türkmenistan Bilet Hattı
0850 346 85 69

Yaklaşık olarak 5 milyon nüfusa sahip olan Türkmenistan’ın başşehri Aşkabat’tır. Ülkede konuşulan dil ise Türkmencedir. Para birimi olarak manatı tercih etmektedirler. Bu amaçla sizde buraya gelmeden evvelce paranızı bozdurarak yanınıza manat almalısınız. Böylece buraya geldiğinizde hiçbir hususta sorun hayatayacaksınız. Eğer Türkmenistan’da paranızı bozdurmak dilerseniz bu halde Türkmenistan Uçak Bileti ile geldiğiniz havaalanında tespit edilen dövizcilerden paranızı çok rahat bir şekilde bozdurabilirsiniz.

Türkmenistan’daki Merv şehri UNİCEF’in dünya kültür mirası listesine aldığı bir kenttir. Bu amaçla bu şehri muhakkak gezmelisiniz. Burada birbirinden değişik çoğu mezarlık ve türbe bulunmaktadır. Sultan Sancar türbesi de burada bulunmaktadır.

Türkmenistan Asya’da yer alan bir ülke bulunduğu amacıyla karasal iklime sahiptir. Yaz aylarında aşırı sıcaklar ve kış aylarında ise aşırı soğuklar yaşanabilmektedir. Genellikle yaz aylarında sıcaklıklar birtakım vakitlerde 50 dereceyi kış aylarında ise -25 dereceyi görebilmektedir. Bu amaçla şayet Türkmenistan’a gelecekseniz bu hale eskiden hazırlıklı olarak gelmeniz sizin amacıyla daha iyi olacaktır.

Sizde gezi hedefli olarak Türkmenistan’a gelmek dilerseniz bu halde kendinize ilk olarak Türkmenistan Uçak Bileti satın almanız gerekecektir.
Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69