Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız

HAKKIMIZDA


Hakkımızda


Türkmenistan Uçak Bileti Sitesine Hoşgeldiniz..

Sayın müşterilerimiz Turkmenistanucakbilet.com sitesi Traveland Turizm A.Ş bünyesinde hizmet veren bir sitedir. Yaptığınız tüm işlemler Traveland Turizm A.ş Güvencesi altındadır. Firmamız Türkmenistan Havayolları Resmi Satış Acentasıdır.

Neden Online Uçak Bileti Satmıyorsunuz?
Sayın müşterilerimiz Türkmenistan Havayolları Uçak biletlerinin online satışı sistem olarak yapılmamaktadır. Uçak Bileti satışları  acenta aracılığı ve havalimanlarından yapılmaktadır. Biletlerinizi acentamız aracılığı ile kolayca satın alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Traveland Turizm Yetkili Acentamı?
Traveland Turizm Tursab Belgeli (10051) yetkili Türkmenistan Havayolları Acentasıdır. Türkmenistan Airlines dışında, Pegasus, Onurair, Borajet, Atlasjet, Türk Havayolları ve bir çok havayolu firmasınında yetkili acentalığını yapmaktayız.

Firmamız Türkmenistan Havayolları'nın Biletlerini satmaya tam yetkili acentadır. Biletlerinizi sorunsuz bir şekilde temin edebilir yada rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Biletlerimi Elden Teslim Alabilirmiyim?
Elbette biletlerinizi Bakırköy'de ki ofisimizden elden teslim alabilirsiniz. Ayrıca kesilen biletleriniz hem mail adresinize hemde bize ilettiğiniz telefon numarasına detaylı bir şekilde gönderilir.

Traveland Turizm Nerede?
Firmamız
Kartaltepe mahallesi, Belediye Hekimi sokak, No:12 Kat:1 Bakırköy / İSTANBUL
adresinde hizmet vermektedir.

Traveland Turizm'e nasıl ulaşabilirim?
Firmamıza 
0850 346 85 69 telefon numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir destek alabilirsiniz.

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69