Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız

TÜRKMENİSTAN VİZESİ


Türkmenistan Vizenizi Hızlı ve Kolayca almak için :


numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkmenistan Vizesi


Türkmenistan seyahatinde bulunacak olan Türkiye vatandaşları Türkmenistan vize uygulamalarına tabiidir. Kişiler Türkmenistan vize prosedürlerine bu ülkeye olan gezi tarihlerinden en az 30 iş günü evveli başlamış olmaları önemle hatırlatırılır.

Türkmenistan Vizesi nasıl Alınır?

Türkmenistan vizesi, Türkmenistan Konsolosluğu ya da Türkmenistan vize prosedürleri üstüne aktivite yürütmekte olan acentemiz aracılığı ile alabilirsiniz.

Türkmenistan vizesi amacıyla prosedür zamanı 7 ila 15 iş günüdür. Turkmebistan ticari ve gezinsel 10 günlük vize alınabilir. Bunun amacıyla lüzumli evraklar ; Türkmenistan Dıs işleri bakanlığından onaylı çağrı ' adet biometrik fotograf geçişlik ve kimlik fotokopisi yeterlidir.

Yalnızca tek girişli vize alınabilir.Türkmenistan Vizesi ile Türkmenistana giden kisiler muhakkak otelde kalmak zorundadir. Türkmenistan Vizesi alacak olan kisi turkmenistan konsolosluguna gelmelerine lüzum kalmamıştır.

Turkmenistan konsoloslugu ankaranin gop mahalesindedir. Turkmenistan konsoloslugu ile alakalı butun islemelere danismanlik yapiyoruz.


Türkmenistan Vize İşlemleri İçin lüzumlu Olan Evraklar Nelerdir?

Türkmenistan turistik vize, Türkmenistan seyahat vizesi, Türkmenistan ticari vize ve Türkmenistan öğrenim vizesi değişik amaçlarda olan vize kategorileridir. Vize prosedürleri amacıyla lüzumli olan evrak ve belgeler gitmek istediğiniz vize kategorisine gore değişim göstermektedir.

Türkmenistan Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Türkmenistan vize prosedürleri evrakların tamamlanma zamanıne göre değişmektedir. Ek olarak Türkmenistan vize müracaatlarının kabul edilebilmesi amacıyla Türkmenistan devletinden alıncak çağrı belgelerinin müracaat sonuçlanma süreleri 20 ila 30 iş günü benzer biçimde bir süreye tekabül edebilecektir. Davet belgelerinin müracaat ve neticelanma süreleri Türkmenistan vize prosedürlerinin kaç günde sonuçlanacağına dair belirleyici bir etkili oluşturucaktır.

‘’Diplomatik’’, ‘’hususi’’ ve ‘’hizmet’’ geçişlik sahiplerinin ise Türkmenistan vizesi prosedürlerinde bulunmalarına lüzum bulunmaz.

Türkmenistan Vize İşlemleri Başvurusunda Dikkat Edilmesi lüzumsinim duyulan Hususlar nelerdir?

Yıpranmış ve hasar görmüş pasaportlar ile vize müracaatlarında bulunulmamalıdır.

Türkmenistan vize işlemlerine bu ülkeye olan gezi tarihinden en az 30 iş gün önce başlanmış olması tavsiye edilen bir durumdur. Söz konusu süre Türkmen makamlarının yoğunluğuna bakılırsa değişim gösterebilmektedir.
Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69