Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız

Türkmenistan Hava Yolları

Türkmenistan Hava Yolları ile uygun ve ucuz fiyatlı uçak bileti satın almak için lütfen bizleri arayınız. Çağrı merkezi numaralarımızdan 7/24 bizlere ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Türkmenistan Hava Yolları Çağrı Merkezi

Türkmenistan‘ın Ulusal Havayolu olan Türkmenistan hava yolları 1992 senesinde ülkenin bağımsızlığını kazanmasından kısa bir vakit sonra kurulmuş ve gerektiğince süratli bir gelişme kaydetmiştir.

Türkmenistan içersinde bütün şehirlere uçuşlari olan havayolunun, Avrupa ve Asya‘da 11 ülkede 15 noktaya derli toplu seferleri bulunuyor ilaveten Türkiye‘ye hergün karşılıklı seferler düzenlemekte. Aşgabad ve Türkmenbaşı Havaalanlarından her gün yurtiçersinde 3000 den çok yolcu taşırken, uluslararası uçuşlarda da her sene 500.000 den çok yolcu taşımaktadır.

Türkmenistan hava yolları, Avrupa‘dan Orta ve Güneydoğu Asya‘ya kadar uzanan geniş bir ağda aşağı yukarı 30 çağdaş Boeing 717-737-757 ve 777 lerden meydana gelen filosuyla destinasyonlarına ulaşmaktadır. Business ve Ekonomi sınıflarında yolcu taşıyan havayolu, kendi yapısında mekanik, uçak radio-elektronik, yer hizmetleri, havacılık konusu ile ilgili eğitim veren bir okula sahip ve bu okulda Türkmen Havayollarına şuurlu ve eğitimli personel yetiştirilmekte.

Türkmenistan Hava Yolları Yetkili Satış Acentası

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69