Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız

TÜRKMEN HAVA YOLLARI

Türkmen Hava Yolları adından'da anlaşılacağı üzere Türkmenistan Devletinin Ana Havayolu firmasıdır. Şirket 1992 yılında Aşkabat Merkezli olarak kurulmuştur. Havayolu firmasının genel başkanlığını Merdan Aýazow yapmaktadır. Türkmen Havayolları Uçak bileti satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkmence Adı: Türkmenhowaýollary
Şirket Sloganı "Misafirperverliğin Sembolü"


Türkmen Hava Yolları

BİLET ALMAK İÇİN ARAYIN
0850 346 85 69

Turkmen Havayoları 2017 itibari ile Dünya genelinde 20 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Türkmenistan Airlines Filosunda 27 (+4) uçak bulunmaktadır. Bu uçaklar Boeing 757-200,  Boeing 737, Boeing  737-800, Boeing 717 şeklindedir.

Türkmenistan Hava Yollarının Türkmenistandaki Uçuş Noktaları:

Aşgabat, Türkmenbaşy, Türkmenabat, Mary, Daşoğuz, Balkanabat

Türkmenistan Hava Yollarının Asyadaki Uçuş Noktaları:

Birleşik Arap Emirlikleri : Abu Dabi, Dubai, Çin : Pekin, Kazakistan : Almatı, Tayland : Bangkok, Hindistan : Delhi, Amritsar

Türkmenistan Hava Yollarının Avrupadaki Uçuş Noktaları:

Almanya : Frankfurt, Birleşik Krallık: Birmingam, Londra, Belarus : Minsk, Rusya : Moskova,Sankt Peterburg, Ukrayna : Kiev, Türkiye : Istanbul, Ankara, Fransa : Paris

Firmamızdan yukarıdaki uçuş noktalarının hepsine Türkmen Havayolları uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Bilet Satın almak ve rezervasyon yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69