Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız

Türkmenistan HavaYolları


Türkmenistan Havayolları ile uygun fiyatlarla uçuş gerçekleştirmek, rezervasyon yaptırmak ve bilet satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uçuşlar hakkında merak ettiklerinizi çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

Türkmenistan Havayolları ile Uçak Bileti Almak için Aşağıdaki Numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.


Türkmenistan Havayolları


Türkmenistan Havayolları Uçak  Bileti

Türkmenistan Havayolları, Türkmenistan'ın bayrak taşıyıcısıdır ve yolcu ve kargo hizmetleri sunmaktadır. Abu Dhabi, Almatı, Amritsar, Bangkok, Birmingham, Yeni Delhi, Frankfurt, Kyiv, Londra, Minsk, Moskova, Pekin, İstanbul, Saint-Petersburg'da olmak üzere toplam 11 ülkeye hizmet veren tarifeli taşıyıcı 1992 yılında kurulmuştur. Hem de yerli havayolu şirketleri - başkent ve Türkmenistan bölgesel merkezleri arasında.

Türkmenistan Havayolları Belavia ve S7 Havayolları ile kod paylaşım anlaşmaları imzaladı.

Türkmenistan Havayolları filosu B777, B767, B757, B737, B717 ve diğerlerinden oluşmaktadır.

Türkmenistan Havayolları, Business Class'taki yolcularını, uçağın ön kısmında, kokpitin hemen arkasında bulunan Business sınıfı bölmeye, geniş ve konforlu koltuklarla donatılmıştır; boşluk genellikle 90 cm'den az olmamalıdır; Keyifli ve konforlu uçuş için maksimum imkanları sağlar.
Koltuk sırtının konumunun düzenleyicisi, iş sınıfının yolcusunun dinlenmesine ya da ithalat konularında çözüm üretmeye konsantre olmasını sağlar. Bazı uçaklar tiplerinde, koltuklar ayak dayamaları ve ayarlanabilir bir başlık ile donatılmıştır.

Türkmenistan Havayolları şirketi günlük olarak ülkenin sınırları içinde üç bin yolcu taşıyor. Uluslararası havayollarında yılda bir buçuk milyon insan gönderilmektedir.,

Türkmenistan Havayolları

Aşkabat Uluslararası Havaalanı 

Saparmurat Türkmenbaşı Uluslararası Havalimanı olarak bilinen Aşkabat Uluslararası Havalimanı, Türkmenistan'ın en önemli uluslararası havaalanlarından biridir. Ayrıca, yolcu ve kargo hizmetleri sunan Türkmenistan Havaalanının merkezi konumundadır. Aşkabat Uluslararası Havalimanı'na uçan havayolları arasında THY, Flydubai, Belavia, Lufthansa, S7 Airlines ve China Eastern bulunur.

alo bilet
Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69