Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız
Türkmenistan Havayollarını Tercih ederek bilet satın almak istiyorsanız. Whatsapp Bilet Hattımızı kullanarak Rezervasyon bilet satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

WHATSAPP BİLET HATTI
line - imo - telegram
Yukarıdaki numaralarımızı kullanarak müşteri temsilcilerimiz ile bilet işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Tek Yapmanız gereken yukarıda whatsapp numaralarımızdan birtanesini telefonunuza kaydetmeniz. Numaramızı kaydettikten sonra Uçuş yapacak yolcuya rezervasyon ve satın alma yapacaksınız. Pasaport yada Yolcu bilgilerini müşteri temsicinize iletmeniz yeterlidir.

Whatsapp Bilet Hattımızı kullanmanız hem işlem doğruluğu açısından hemde zaman tasarrufu açısından faydanıza olacaktır. Rezervasyon ve satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra kesilmiş biletiniz whatsapp ve mail olarak tarafınıza iletilecektir. Dilerseniz Bakırköydeki ofisimizden'de biletinizin çıktısını elden teslim alabilirsiniz.

Türkiye'nin neresinden olursanız olun Whatsapp Bilet Hattımızı kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi şirket hesabımıza yatırarak ya da kredi kartınız ile bilet alabilirsiniz. Whatsapp Bilet Hattımızdan alacağınız tüm hizmetler Traveland Turizm AŞ. bünyesinde gerçekleşmektedir. Biletinizi güvenle alabilirsiniz. Traveland Turizm İyi yolculuklar diler.Whatsapp Bilet Hattı
Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69