Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız

Aşkabat Uçak Bileti


Uygun ve Ucuz Kampanyalı Fiyatlarla Aşkabat uçak Bileti Almak isterseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.
0212 973 52 50 - 0212 972 36 04
alo bilet

Firmamız Türkmenistan Havayolları biletlerini satmada ve rezervasyon yapmada yetkili acentadır. Merkez ofisimiz bakırkoydedir. Biletlerinizi telefon üzerinden veya Ofisimize gelerek satın alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalar için bizleri arayınız. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir. Bizleri arayarak en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.


İstanbul - Aşkabat Arası hem Türkmen Havayolları Hemde Türk Havayolları tarafından düzenli olarak seferler düzenlenmektedir. Güncel seferleri öğrenmek için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aşkabat Hakkında Bilgiler


Aşkabat, Türkmenistan'ın başkentidir. Milyarlarca dolarlık yatırımlarla dünyaya Türkmenlerin şan ve başarılarını göstermek için tasarlandı. Kent, dünyadaki hiçbirine benzemiyor mermer yapılar şehirde gözümüze çarpıyor.


• İstanbul Aşkabat arası 3 saat 35 dakikalık bir uçuş süresi bulunmaktadır.

• GMT’den 5 saat ileridir. TR’ye göre saat farkı 3 saat ileridir.

•Yazın nadir olarak 35°C’nin altına düşen sıcaklık, Karakum Çölünde gölgede 50°C’ye kadar yükselir.

• Kışın sıcaklık bazı bölgelerde -33°C’ye kadar düşer. Türkmenistan çok az yağış alır

En uygun ve kampanyalı Aşkabat uçak biletinizi almak için hemen bizleri arayınız. 0850 346 85 69 Türkmen Havayolları Türkiye bilet satış ofisi.
Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69