Son Eklenen Uçuşlar

Bizi Arayınız
Sayın Müşterilerimiz Türkmenistan Havayolları ile İstanbul Aşkabat , Aşkabat İstanbul, Ankara Aşkabat, Aşkabat Ankara Uçak Biletleri satın almak için çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizden Türkmenistan Havayolları uçuşları ile ilgili tüm konular hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çağrı merkezimiz ücretsizdir.

Nasıl Bilet Satın Alırım ?
Sayın Müşterilerimiz Türkmenistan Havayolları biletlerinin satın alma işlemleri online olarak gerçekleştirilememektedir. Biletleme işlemleri çağrı merkezimiz üzerinden yapılmaktadır. Bizleri arayarak çok kısa sürede biletinizi satın alabilir yada rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?
Çağrı Merkezimizi arayarak önce seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz musaitlik durumunu kontrol ederek sizlere bilgi verecektir. Sizlere en uygun güne rezervasyon yapacaktır.

Seferler Hakkında Nasıl Bilgi Edinebilirim?
Çağrı Merkezimizi arayarak Türkmenistan Havayollarının düzenlediği tüm seferler hakkında bilgi alabilirsiniz. (Sefer Saatleri, Kalkış Varış Saatleri)

Uçak Bileti Fiyatlarını Nasıl Öğrenirim?
Çağrı merkezimizi arayarak Türkmenistan Havayolları uçak bileti fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz.

Biletimi Nasıl Alabilirim?
Sayın müşterilerimiz Bilet satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra ofisimize gelerek biletinizi  alabilirsiniz. Eğer istanbul dışından bizlere ulaşıyorsanız biletiniz sizlere email olarak ve whatsapp, line ve imo gibi mesajlaşma servislerinden sizlere gönderilir.

İstanbul Dışında İkamet Ediyorum Nasıl Bilet Satın Alabilirim?
Değerli müşterilerimiz İstanbul dışındaki şehirlerden bilet satın almak için öncelikle çağrı merkezimize ulaşarak rezervasyon yaptırmalısınız. Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra Kredi Kartı, Banka Havalesi ya da Eft ile ödeme işlemini gerçekleştirirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra biletiniz kesilir mail ve whatsapp gibi mesajlaşma servisleri ile sizlere iletilir.

İstanbul'da İkamet Ediyorum Biletimi Elden Alabilirmiyim?
Bakırköydeki ofisimize gelerek biletinizin ödemesini ofisimizde yapabilir ve biletinizi ofisimizden alabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz

Sayın Müşterilerimiz yukarıdaki çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Bilet fiyatları ve bilet satın almak için bizleri arayınız..
Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 346 85 69